Krijo preventivin tënd


Ishujt Grekë dhe Adriatiku duke u nisur nga ATHINA

ANIJA: MSC Lirica

PORTI: ATHINA

DATA E NISJES: 23-05-2021

KOHËZGJATJA: 3 Netë

PËRZGJIDH DATËN E NISJES

DATA E NISJES
 • KABINA ME BALLKON

PËRZGJIDH IMAZHIN PËR TË ZGJEDHUR KABINËN TËNDE

ME BALLKON

BALCONY

499€

Kabinat me pamje nga deti do t'ju lejojë të shijoni pamje të lënë pa frymë kur jeni afër bregut. Të gjitha mund të jenë të pajisura me një krevat matrimonial që mund të konvertohet në dy shtretër (sip... Vazhdo

ME BALLKON

SUITE AUREA

569€

Suitat në anijet MSC mund të jenë me ballkon, ose me një dritare të mbyllur panoramike. Sidoqoftë, në të gjitha anijet, suita është një kabinë e madhe dhe ofron privilegje ekskluzive. Të gjitha janë t... Vazhdo

ITINERARI I KROÇERËS

E PËRFSHIRË NË ÇMIM

 • Kabina e përzgjedhur, ajër i kondicionuar, dollap, banjë private me dush dhe/ose vaskë, TV, telefon, minibar dhe kasafortë
 • Pension i plotë (mëngjes, drekë, darkë, snacks)
 • Të gjitha aktivitetet argëtuese: lojëra, gara, konkurse, festa me tematikë dhe spektakle teatrale, akses në pishina, vaska me hidromasazh, salla relaksi, aktivitete argëtuese për fëmijët
 • Ujë, kafe dhe lëngje frutash të disponueshme në dispenser në zonën e vetëshërbimit (buffet)
 • Mini club për fëmijët
 • Spektakle të ndryshme në teatër, sitli Broadway
 • Aksesi në diskoteka dhe në bare me muzikë live
 • Palestra , pishina të hapura dhe të mbyllura
 • Akses në kazino

E PAPËRFSHIRË NË ÇMIM

 • Kuota e shërbimit (Bakshishe)
 • Aksesi i internetit
 • Pijet
 • Asistenca mjekësore
 • Restorantet e specialiteteve
 • Eskursionet
 • Siguracionet
 • Transporti në portin e imbarkimit
 • Shpenzimet personale
 • Gjithçka që nuk përmendet në 'E përfshirë në çmim'