Krijo preventivin tënd


Alaska duke u nisur nga VANCOUVER

DATA E NISJES: 03-07-2021

KOHËZGJATJA: 7 Netë

PËRZGJIDH DATËN E NISJES

DATA E NISJES
 • SUITE

PËRZGJIDH IMAZHIN PËR TË ZGJEDHUR KABINËN TËNDE

ME BALLKON

SUITE

3201€

Suitat e Holland America janë kabinat më të rehatshme dhe më të mëdha në bord të anijeve të kroçerave. Ato mund të jenë të brendshme, pra pa dritare, të jashtme, ose me ballkon. Në varësi të anijes dh... Vazhdo

ITINERARI I KROÇERËS

E PËRFSHIRË NË ÇMIM

 • Kabina e përzgjedhur, ajër i kondicionuar, dollap, banjë private me dush dhe/ose vaskë, TV, telefon, minibar dhe kasafortë
 • Pension i plotë (mëngjes, drekë, darkë, snacks)
 • Të gjitha aktivitetet argëtuese: lojëra, gara, konkurse, festa me tematikë dhe spektakle teatrale, akses në pishina, vaska me hidromasazh, salla relaksi, aktivitete argëtuese për fëmijët
 • Ujë, kafe dhe lëngje frutash të disponueshme në dispenser në zonën e vetëshërbimit (buffet)
 • Mini club për fëmijët
 • Spektakle të ndryshme në teatër, sitli Broadway
 • Aksesi në diskoteka dhe në bare me muzikë live
 • Palestra , pishina të hapura dhe të mbyllura
 • Akses në kazino

E PAPËRFSHIRË NË ÇMIM

 • Kuota e shërbimit (Bakshishe)
 • Aksesi i internetit
 • Pijet
 • Asistenca mjekësore
 • Restorantet e specialiteteve
 • Eskursionet
 • Siguracionet
 • Transporti në portin e imbarkimit
 • Shpenzimet personale
 • Gjithçka që nuk përmendet në 'E përfshirë në çmim'